Dado Sens

Dado Sens on Börlind Grupp’i loodud meditsiiniline nahahooldussari, mis on mõeldud ennekõike igapäevaseks baashoolduseks problemaatilisele nahale, nagu näiteks kuperoosa, rosacea, akne, lõhna- ja värvainetundlikkus, allergia, üldine tundlikkus, psoriaas, perioraalne ja atoopiline dermatiit, jm. nahahäired.

Kõik retseptid ja aktiivsed koostisosad baseeruvad tõestatud dermatoloogilistel uuringutel ja leidudel. Tooted on arendatud koostöös nahaarstidega ja Börlind Grupp’i viimased avastused on teaduslikult tõestatud sertifitseeritud nahaarstide või sõltumatute instituutide poolt. Tooted ei asenda retseptiravimeid, kuid kiirendavad naha paranemist oluliselt.

Dado Sens suurendab ja parandab loomulikku nahafunktsiooni, samal ajal aktiveerides taaselustumist ja naha paranemisomadusi, mistõttu tooted sobivad ka tavatarbijale ehk nö. mitteallergikutele ja ka lastele.

Kõik tooted baseeruvad loodusel. Looduslikud koostisained, taimede õlid ja looduslikud vahad on aluseks kõrgele kvaliteedile. Toodetes kasutatakse kuumaveeallika vett, mis on rikas mineraalide poolest ning lisaks kasutatakse Saksamaalt regioonist Black Forest pärit klooritamata allikavett, mis on Börlind’i endi valdusest 170 m sügavuselt saadud allikavesi. Tooted, mis on mõeldud tundlikule nahale, on toodetud ilma lõhna- ja värvaineteta, kunstlike säilitusaineteta ning sünteetiliste parabeenideta. Ükski toode ei sisalda kortisooni.

Börlind Grupp püüab optimiseerida ökoloogilisi standardeid ning see hõlmab ka toodete pakendeid. Teadlikult on loobutud mittebiolagundatavatest, ohtlikest või ärritavatest koostisainetest nagu PEG, mineraalõlid, derivaadid, parafiin, silikoonid ja parabeenid.