Annemarie Börlind

ANNEMARIE BÖRLIND – ökoloogiline looduskosmeetika, mille valmistamiseks on kasutatud ainult kvaliteetseid looduslikke tooraineid: puhtaid ravimtaimeekstrakte, väärtuslikke taimeõlisid, toitvaid vitamiine ning aktiivseid merelisi koostisosi. Kõik nahahooldusvahendid on vabad sünteetilistest säilitusainetest (PEG) ning emulgaatoritest ning kunstlikest lõhna- ja värvainetest, olles niimoodi täiesti naha– ja keskkonnasõbralikud.

Annemarie Börlind on põhjalikult uurinud taimede koosmõju ja loonud tõhusad hooldusvahendid eri nahatüüpidele ja -probleemidele. Annemarie Börlind on üks vähestest sertifitseeritud looduskosmeetika tootjatest. Sertifikaat garanteerib tarbijale, et toode vastab ökoloogilistele standarditele ja on kõrge kvaliteediga. Sertifikaati annab välja Euroopa sõltumatu assotsiatsioon „Neuform“.

Annemarie Börlind on tõeline ekspert puhta looduskosmeetika alal. Firma tegutseb aastast 1947 ja on tänaseks üks enimmüüduid ja populaarsemaid ökokosmeetikafirma terves maailmas. Annemarie Börlindi kosmeetikat müüakse 28s riigis. Erinevate ekspertide hinnangul kuulub toodang maailma looduskosmeetika vaieldamatusse tippu.

Toodete säilivus
Annemarie Börlindi toodete säilivusaega saab kindlaks teha järgmisel moel: pakendi põhjas oleva pika arvu kaks viimast numbrit näitavad tootmisaastat (nt kui see on 13, siis on toode valmistatud 2012. aastal, kui 14, siis on see valmistatud 2013. aastal jne). Toodete säilivusaeg on sellest 5 aastat. Lisaks on igal pakendil eraldi märgistus, kui kaua ta säilib avamisest (nt 6 või 12 kuud).