ANESI

ANESI LAB – kvaliteetne nahahooldus

Kodused lahendused igale nahatüübile ja -probleemile. Innovatiivsed omadused, et saavutada kiireid tulemusi. Tõestatud koostisosad, mis töötavad koos, et parandada, tasakaalustada ja anda nahale jõudu.

Kosmeetiline teadus areneb iga päevaga ja Anesi Lab on pidevalt arengu esirinnas, luues nahahooldustooteid maksimaalsete kontsentratsioonidega, mis on midagi enamat tavapärastest valemitest, et saavutada palju efektiivsemaid tulemusi. Anesi Labi arenenud valemid pakuvad efektiivseid lahendusi kõikidele nahatüüpidele ja kasutades ära kosmetoloogia ja molekulaarse biokosmeetika viimaseid edusamme, suudavad nad tegeleda nahahaigustega nagu vananemine nii, nagu see pole seni võimalik olnud.

Anesi Labi kvaliteetseid kosmeetilisi nahahooldustooteid valmistab emaettevõte GRUPO DRVPHYTOLAB S.L., firma, mis on pühendunud professionaalsele ilusektorile üle 50 aasta. Anesi Labi peakorter, ladu ja tootmisrajatised asuvad Madridis Hispaanias, kust eksporditakse tooteid üle 110 riiki.

Anesi Labi luuakse valmistatakse laborites, millel on ISO 9001 sertifikaat ja GMP farmatseutiline standard, ja valmistatakse rajatistes, mis garanteerivad kõrgeimat kvaliteeti ja meisterlikkust terve protsessi jooksul. Uurimis- ja arendustiim valib aktiivseid koostisosi võime ja efektiivsuse järgi, et luua luksuslikke valemeid. Kliiniliselt tõestatud biotehnoloogilised ja botaanilised aktiivained segatakse hoolikalt kokku ja kapseldatakse pikatoimelise tulemuse jaoks, mis annab maksimaalse efekti.