PurO3™ putukatõrjevahend, osoneeritud 29.6 ml

27.00

Laos (saab järeltellida)

Kategooria:

Kirjeldus

PurO3 putukaid peletav ja putukahammustusi leevendav määre sisaldab osoonitud oliivi-, päevalille-, kanepi- ja avokaadoõli koos rosmariini ja nelgiga. Määre peletab mitmeteks tundideks eemale, sääsed, parmud, puugid, ämblikud, jm. isegi ka napi riietusega kuumal suvepäeval. Leevendab kiiresti putukahammustuste sügelust ja turset ning lisaks hooldab nahka täisväärtuslike hooldusõlidega, mis annavad nahale meeldiva ja kauakestva hooldatud tunde. Nahk jääb elastseks ja niisutatuks. Sobib kasutada üle kogu keha, ka näole.

Samuti on abi sipelgate tõrjeks majapidamises või selle ümbruses, kui spetsiaalset siplegatõrjeahendit kiirelt võtta ei ole. Tilgutada veidikene piirkonda, kuid veendu, et pinnalt kuhu tilgutada oleks võimalik hiljem õli plekke pestes ka eemaldada. Toode toimib väga kiiresti – neile ei meeldi lõhn. Pärast sipelgate kadumist jäta võimalusel mõneks päevad plekid eemaldamata.

PurO3 putukahammustusi leevendava määrde looduslikud koostisosad on valitud nende spetsiifiliste kasutegurite järgi, et aidata vähendada putukahammustustest põhjustatud sügelust ja turset.

Putukahammustusi leevendavas määrdes on:

Aktiveeritud hapnik (osoon) on looduslikult toodetud puhastusaine. See on puhastaja, mis hävitab bakterid, viirused ja muud saasteained,  aitab vähendada putukate hammustustest põhjustatud sügelust. Aktiveeritud hapnik on nii ohutu, et seda kasutatakse laialdaselt pudelivee ja orgaanilise toidu puhastamiseks.

Osoneeritud oliiviõli toimib kui peamine transportõli ja see on USAs üks populaarsemaid looduslikke ravimeid, mida kasutatakse palju. PurO3 oliiviõli on orgaaniline, ekstra-neitsiõli, mis on täielikult osooniga küllastatud, et moodustada hapnikurikas salv. Seda on kasutatud üle sajandi väga edukalt väga erinevate nahaprobleemide korral. Levinud on ka USA loomaarstide soovitused kasutada osoneeritud oliiviõli loomade naha raviks. Osoneeritud oliiviõli on keskmise tugevusega õli.

Osoneeritud päevalilleõli ja selles sisalduv E-vitamiin aitavad hammustustest haavatud naharakkudel taastuda. See sisaldab ka beetakaroteeni ja A-vitamiini. See on tugevuselt teine õli.

Osoneeritud kanepiõli nimetatakse ka “looduse plaastriks”, kuna see on veekindel. Osoneeritud kanepiõli aitab hoida õhku hammustusest eemal, et vältida saasteainete sattumist kehasse ja sel kujul bakterite paljunemist. PurO3 kanepiõli ei sisalda THC ega psühhoaktiivseid koostisosi ning on nende tootevalikust tugevaim õli.

Osoneeritud avokaadoõli on väga kergesti imenduv ja sellel on põletikuvastane ja analgeetiline (valu leevendav) omadus. See on keskmise tugevusega unikaalsete omadustega õli. 

Nelgiõlil on valuvaigistavad, antiseptilised ja antimikroobsed omadused, mis aitavad aeglase, püsiva tuimastava toimega leevendada hammustusest põhjustatud valu. Nelgiõli kasutatakse ka infektsioonide vähendamiseks. See annab tootele ka mõnusama lõhna ja toimib loodusliku säilitusainena.

Rosmariiniõli on ka looduslik säilitusaine, millel on antiseptilised, antimikroobsed ja valu leevendavad omadused. Sõltuvalt nahatüübist, putukate arvust ja teie asukohast võib rosmariin aidata vältida edasisi hammustusi selles piirkonnas.

Putukahammastustusi Leevendav Määre on saadaval 30ml tuubides ja on ideaalne kaasaskandmiseks liikuvatele inimestele.

Koostis: 

Persea gratissima (avokaado) õli*, Cannabis sativa (kanepi) seemneõli*, Olea Europaea (oliivi) õli*, Helianthus annuus (päevalille) seemneõli*, Rosmarinus officinalis (rosmariiniõli), Syzygium aromaticum (nelgiõli), aktiveeritud hapnik (osoon). *Orgaaniline

Kasutamine: Kandke vastavalt vajadusele ohtralt kahjustatud piirkonnale või hammustuste ja putukate ennetamiseks üle kogu keha. Ainult nahale kasutamiseks; ärrituse korral lõpetage kasutamine. Vältige silma sattumist.

Säilitamine: Hoida otsese päikesevalguse eest. Kui kasutate toote ära kahe kuu jooksul, pole külmkapis hoidmine vajalik. Kui te ei kasuta seda kahe kuu jooksul, hoidke toode pikaajaliseks säilimiseks külmkapis.

*Orgaaniline