PurO3™ osoneeritud suuloputusõli

42.00

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

PurO3 suuloputusõli töötati välja ajurveeda meetodi suuloputusvedeliku parandamiseks osoneerimise abil, ühendades kasulikud õlid osooniga ja luua seeläbi täiendav puhastus hammastele ja igemetele.

Suuloputusõli peetakse oluliseks suust soovimatute mikroorganismide ja toksiinide eraldamisel, et parandada üldist heaolu ja suu tervist. PurO3 lahendus ühendab osoneeritud orgaanilise kookosõli, orgaaniliste seesami, päevalille ja piparmündi eeterlike õlidega, et luua ideaalne toode, millel on ka üleootuste hea maitse!

PurO3 põhineb revolutsioonilisel tehnoloogial, mis kasutab ülipuhast hapnikku. Meditsiinilise kvaliteediga hapniku kasutamine hoiab ära lämmastikoksiidide moodustumise või selle õlisse sattumise. Õli kõrge kvaliteet säilib osoneerimisprotsessi ajal, kuna kasutatakse ainult parimaid külma plasma osoonigeneraatoreid, et takistada soojuse tekkimist. Lõpptulemuseks on kõige värskem ja puhtam osoneeritud orgaaniliste õlide komplekstoode, mis täna saadaval on. Pur03™ pakendab õli ainult tumesinisesse klaasanumasse (valguskaitse) ning tootmise ajal ei puutu õli kokku ei plastmassi ega metallidega, mistõttu ei imbu kusagilt tootesse ka kemikaale.

Mis on suu loputamine õliga?

Suuloputusõliga suu loputamine üldiselt lahti seletatuna on õli jõuline surumine ja tõmbamine ja loksutamine suus, igemete, hammaste ja kõri ülaosas viis kuni kakskümmend minutit enne hommikust hammmaste pesu ja vee joomist. Osoneeritud suuloputusõli küsib hommikust aega veidi vähem, 10-15 minutit, kuna omab tugevat antimikroobset toimet. Kui aeg on täis, tuleb sülitada õli prügikasti (vältimaks torude ummistamist) ja loputada suud puhta sooja veega. Peale suu loputamist peske hambad. Alustades oma päeva suuloputusõliga võib see anda hea hommikuse stardi. Konkreetse mure korral või arsti soovitusel võib kasutada seda ka sagedamini kui kord päevas.

Osoniit õlis annab juurde antimikroobse, antiseptilise ja põletikuvastase toime. Puhastab limaskesta ekstra hoolt kandes antibakteriaalse toime eest.

Mida see teeb?

Õliga suu loputamine aitab eemaldada soovimatud mikroorganismid, et parandada keha ja suu üldist heaolu. Lahus sisaldab osoneeritud orgaanilist kookosõli, orgaanilist seesamiõli, päevalilleõli ja piparmündi eeterlikku õli. Siin on mõned PurO3 Suuloputusõli paljudest võimalikest kasuteguritest:

  • Abi igemete, suulae, keele, kurgu ja hammaste detoksifitseerimisel.
  • Pakub aktiveeritud hapniku (osoon) antimikroobseid omadusi.
  • PurO3™ lahus aitab puhastada igemeid, suulage, keelt, kurku ja hambaid.
  • Aktiveeritud hapnikul on kiired ja tõhusad antibakteriaalsed omadused.
  • Osoneeritud kookosõlis leidub keskmise ahelaga rasvhappeid ja lauriinhapet.
  • Seesami- ja päevalilleõli aitavad ennetada hammaste lagunemist, igemete veritsemist, kuiva kurku, halba hingeõhku ja katkiseid huuli.
  • Piparmündiõli aitab puhastada ja hoida hingeõhk värskena.
  • Lõua-, suu- ja näolihaste kasutamine loputamise ajal võib aidata leevendada ajaga lõualuus tekkivaid ebamugavustundeid – näojooga praktika.

Need väited tuginevad praktilisele kogemusele ning ei ole testitud FDA poolt. Toode ei ole mõeldud ühegi haiguse diagnoosiks ega raviks. 

Saadaval kahes suuruses: 118ml ja 236,6ml pudelis.

Koostisosad: Ozonated coconut oil*, sesame oil*, sunflower oil*, peppermint oil*. *Orgaaniline

Osoneeritud suuloputus õli kasutamine: ainult suukaudseks kasutamiseks. Võta üks supilusikatäis ja loksuta suus 10-15 minutit. Kasutatud lahus sülita prügikasti. Loputa suud puhta sooja veega. Seejärel võid hambaid pesta. Hommikul õliga suu loputamine aitab hea värske tundega päeva alustada.

Ära hoia päikesevalguse või kuuma temperatuuri käes.

Toodetud USA-s.

 

Lisainfo

Suurus Suur, Väike