PurO3™ osoneeritud päevalilleõli 29,6 ml

33.75

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Päevalilleõli on niisutav ja rahustav ning populaarne õli kosmeetikas ja meditsiinis. Ta rahustab põletikku, aknet, punetust  ja nahaärritusi ja -haigusi (nt rosaatsea, nahaseen). See sisaldab palju E-vitamiini ning beetakaroteeni ja A-vitamiini. Osoneeritud päevalilleõli ei ummista poore!

PurO3 kasutab orgaanilist päevalilleõli, mis muutub osooni mullitamise järgselt konsistentsilt kohevaks/tihedaks vedelikuks ja on tugevuselt teine õli.

Päevalilleõli sisaldab palju E-vitamiini, mis on ülioluline nii UV-kahjustuste ja armide ennetamiseks kui ka kortsude vähendamiseks. See sisaldab ka A-vitamiini, mis annab nahal elastsust ja beetakaroteeni, mis tagab parema jumekuse. Ka sobib osoneeritud päevalilleõli suurepäraselt huulte pehmendajaks ja niisutajaks. Huuled tervenevad kiiresti ja toode ei jää ebameeldivalt naksuvaks või ülemäära libedaks. Haakuvus huulepinnaga on suurepärane. Sobib ennetavalt ka vältimaks herpesviiruse väljalöömist huultele või kasutada selle kiiremaks taandamiseks ja ka muude villide taandamiseks ja kahjustunud naha abistavaks hoolduseks selle tervenemisel.

Kui orgaanilisele päevalilleõlile lisatakse aktiveeritud hapnikku (osoon), muutub see geeliks, mis imendub nahka suhteliselt keskmiselt. Tunne on määrides “paks”, kuid see on petlik ning ei ummista poore. Mõne aja möödudes olles enam-vähem nahka imendunud, ei ole tunda “rasket tunnet nahas”, küll aga on nahapinnal ilus värske kuma. Enne meiki võib õrnalt vajutada nahapinna matimaks ja ka siis, kui toodet sattus ekslikult liiga palju või kui ei ole veel enda jaoks kätta saanud õiget doseerimiskogust.

Kui päevalilleõli rikastatakse osooniga (aktiveeritud hapnik), on sellel paksu geeli taoline konsistents (nagu sulanud mesi), mis on väga tugev. Osoneeritud päevalilleõli valmistatakse kõrge kvaliteediga, väga kontsentreeritud osooni mullitamisest orgaanilisse päevalilleõlisse. Välisõhu kasutamise asemel kasutab PurO3 meditsiinilist hapnikku, mis takistab lämmastikoksiidide sattumist õlisse. Kõrge kvaliteet säilib osoneerimise ajal, kuna kasutatakse ainult parimaid külma plasma osoonigeneraatoreid, et takistada õli kahjustada võiva soojuse tekkimine. Lõpptulemuseks on puhtaim ja värskeim osoneeritud orgaaniline päevalilleõli. Pur03™ pakendab üksikõli ainult tumesinisesse klaasanumasse (valguskaitse) ning tootmise ajal ei puutu õli kokku ei plastmassi ega metallidega, mistõttu ei imbu kusagilt tootesse ka kemikaale.

Lõhn on sellel tootel suhteliselt tugev. Võib anda erinevaid aistinguid, meenutades kvartslampi, külmal ajal õues kuivatatud värske pesu lõhna, äädikat, jmt. Ära pane nina purki, vaid nuusuta eemalt! Lase lõhnal harjuda 5-7 päeva (seda siis, kui kasutad 2x päevas). Lõhnaga harjud umbes 14 päeva, kui kasutad 1x päevas ja ilma näokreemi sisse segamata.

Üldised päevalilleõli eelised

Naha ja juuste silumine: päevalilleõli silub teie juukseid ja nahka ning aitab säilitada niiskust edasiste kasude saamiseks.

Hüpoallergeenne: tootjapoolne hinnang õlile ütleb, et seda on ohutu kasutada enamikul nahatüüpidel. Õli on toimelt üsna tugev, et ei pruugi sobida aga kõige tundlikumale nahale. Meiepoolne praktika ei ole andnud seni kogemust, kus oleks täheldatud õli mittesobilikkust praktikas, ka tundlikul nahal.

Iluabi: kasutatakse aastaid vananemis- ja kortsudevastase rutiini osana.

Päevalilleõli sisaldab E- ja A-vitamiini ning beetakaroteeni.

Osoniit õlis annab juurde antimikroobse, antiseptilise ja põletikuvastase toime. Osoon kinnitab ennast mikroorganismide rakuseintele ja lõhestab need. See põhimõtteliselt tapab seene või patogeensed bakterid. Seentel ja bakteritel ei teki osooni vastu resistentsust nagu seentevastate või antibakteriaalsete ravimite puhul, mistõttu on osoon eelistatuim pikaajaline meetod. Puhastab naha, mille tulemusel õlis olevad kasulikud ained on tuntavalt paremini omastatavad kui kasutada ilma osoonita külmpressiõli. See justkui teeks puhta tee ette, mille tulemusel nahk muutub visuaalselt puhtamaks, klaarimaks, rohkem trimmi ja on värske kumaga. Mõne aja kasutamise järel võib jääda olemasolev jumestuskreem isegi liiga tumedaks, kuna nahal ei esine enam nii palju ebaühtlast jumet (erinevad vaevumärgatavad plekid-laigud), mis jumestuskreemi valiku puhul algselt jumekusastet määrasid.

Mis on osoonispekter?

Igas õlis on erinev kogus 3, 6 ja 9 rasvhappeid ning iga rasvhapet kaalutakse valemi jaoks erinevalt. Lõplikku numbrit nimetatakse potentsiaalse osooniidi indeksiks (POI), mis näitab potentsiaalse osoniidi tugevust (sisaldust) antud tootes. Valem: Omega 3s (x3) + Omega 6s (x2) + Omega 9s (x1) = POI

Siin on väljatoodud PurO3 õlide POI: kookos (14) – kastoor (35) – jojoba (39) – avokaado (90) – oliiv (92) – päevalill (153) – kanep (192)

Mida suurem number, seda rohkem antibakteriaalset, antiseptilist ja põletikuvastast toimet osoniidi näol antud toode annab. Kuna kõigis külmpressõlides on terpeenosoniiti sees, siis tagavad kõik tooted suuremal või vähemal määral antimikroobset, antibakteriaalset ja põletikuvastast toimet.

Osoneeritud päevalilleõli POI 153

Konsistentsilt liigitatult:

Kreemjad – jojoba, kookos

Geeljad salvid – avokaado, oliiv

Paksud vedelikud – kastoor, kanep, päevalill

Kõige kleepuvam: kanep

Kiiremini imenduv: kookos, jojoba, avokaado

Tugevaim kreemidest: jojoba

Tugevaim salvidest: oliiv

Tugevaim vedelikest: kanep

Kasutamine ja kogemused praktikas: Kanna nahale kaks korda päevas või vajaduse korral. Aitab kiirelt rahustada punetust, aknet, rosaceat, herpest, päikseallergiat, hoida nahka heas toonuses, silendada kortse, trimmib ovaali (V-kontuur), annab kauni niisutatud kuma nahale. Lisaks hoiab naha pinguldatuna ning hästi kaitstud aasta lõikes. Sobib meigi alla. Kui kasutad seerumit igapäevases näohoolduses, siis kanna nahale kõigepealt seerum, lase imenduda ning seejärel kanna osoneeritud õli, millele lisa päeva- või öökreem. Kui kasutad Annemarie Börlindi Extra Beauty Facial Firming Gel-i, siis see kanna osoneeritud õlile peale ja enne kreemi.

Kõiki osoneeritud õlisid võib segada igapäeva hoolduskreemi sisse, umbes 1:1 suhtele (koguste suhte tasakaalu ei pea rangelt jälgima). Selline kasutusviis on eriti soovitav palavatel suveilmadel, kus õli kasutamist tihtilugu ei soovita. Sellisel kasutamiskorral saab aga nahk väga vajalikku antibakteriaalset, – septilist ja põletikuvastast toimet igapäevaselt, mis aitab säilitada naha head tervist. Suvises palavas ilmas on higisele nahapinnale mikroorganismide tekkeks väga soodne pinnas. Just seetõttu on palju abi osoneeritud õlide kasutamisest. Sega peopesas kokku ja kanna nahale. Annab väga mõnusa konsistentsi kreemile, lisaks on kergem ka lõhnaga harjuda ning korralik nahahooldus tagatud kaks korda päevas. Kui aga kannatad lõhna kenasti ja ilm jahe, kanna õhtuti (või ka hommikuti) osoneeritud toodet eraldi kihina enne kreemi.

Kuna osoneeritud päevalilleõli sisaldab palju osoniiti, mis pakub ohtralt antiseptilist ja antibakteriaalset ning põletikuvastast toimet, siis on see toode eriti hea ka haavade hooldamsiel. Toodet võib kanda peale puhastamist otse haavale või põletikulisele kohale ning panna peale veel ka plaaster.

Toote konsistents on paks ja võib-olla eelarvamust tekitav, kus tundub, et toode võib ummistada poore. See on petlik tegeliku toime osas. Küll aga suvisel ajal, kui teie nahk ei vaja tugevat antibakteriaalset toimet, võib tõesti vahetada toote kergema hajutamise eesmärgil konsistentsilt kiirema hajuvusega vananemisvastase osoneeritud õli vastu (avokaadoõli) või hooldavate õlide jojobaõli ja kookosõli vastu.

Säilivusaeg: pikema kasutuse korral hoia külmkapis. Külmkapis säilib 5-10 aastat. Vannitoas hoiustamisel ja igapäevasel kasutamisel kuus kuud kuni üks aasta.

Valmistatud USAs.

Koostisosad: Helianthus annuus (sunflower) seed oil*, activated oxygen (ozone).