PurO3™ osoneeritud orgaaniline kookosõli 59ml

5.0044.00

Kirjeldus

PurO3 kookosõli sarnaneb tavalise kookosõliga, kuid tekstuur on palju siidisem ja siledam. Kookosõli sisaldab väikest kogust osooni, mis oma antimikroobse, -bakteriaalse ja põletikuvastase omaduste tõttu muudab selle sobivaks näo- ja iluhoolduseks ka probleemsele nahatüübile. Kookosõli kasutatakse üldiselt sageli akne, näonaha defektide, peenete joonte, kortsude, ärritunud ja kuiva naha puhul, suuloputusõlina, küünenahkade hoolduse, seeninfektsioonide, hammaste tervise ja lihtsalt määrdena.

Säilitamine: Kookosõli on loomu poolest pika säilivusajaga, mistõttu pole külmkapis hoidmine vajalik, kui kavatsete seda kasutada iga päev. Aeg-ajalt kasutamise korral (kriisiabiks kriimustuste, putukahammustuste jms korral) soovitame hoida külmkapis. See õli kipub muutuma vedelaks madalamatel temperatuuridel kui teised õlid (21-24 kraadi). Osoneeritud kookosõli osooni tugevus: POI 14 / madal

PurO3 põhineb revolutsioonilisel tehnoloogial, mis kasutab ülipuhast hapnikku. Meditsiinilise kvaliteediga hapniku kasutamine hoiab ära lämmastikoksiidide moodustumise või selle õlisse sattumise. Õli kõrge kvaliteet säilib osoneerimisprotsessi ajal, kuna kasutatakse ainult parimaid külma plasma osoonigeneraatoreid, et takistada soojuse tekkimist. Lõpptulemuseks on kõige värskem ja puhtam osoneeritud orgaaniline kookosõli, mis täna saadaval on. Pur03™ pakendab üksikõli ainult tumesinisesse klaasanumasse (valguskaitse) ning tootmise ajal ei puutu õli kokku ei plastmassi ega metallidega, mistõttu ei imbu kusagilt tootesse ka kemikaale.

Mis on osoonispekter?

Igas õlis on erinev kogus 3, 6 ja 9 rasvhappeid ning iga rasvhapet kaalutakse valemi jaoks erinevalt. Lõplikku numbrit nimetatakse potentsiaalse osooniidi indeksiks (POI), mis näitab potentsiaalse osoniidi tugevust (sisaldust) antud tootes. Valem: Omega 3s (x3) + Omega 6s (x2) + Omega 9s (x1) = POI

Siin on väljatoodud PurO3 õlide POI: kookos (14) – kastoor (35) – jojoba (39) – avokaado (90) – oliiv (92) – päevalill (153) – kanep (192)

Mida suurem number, seda rohkem antibakteriaalset, antiseptilist ja põletikuvastast toimet osoniidi näol antud toode annab. Kuna kõigis külmpressõlides on terpeenosoniiti sees, siis tagavad kõik tooted suuremal või vähemal määral antimikroobset, antibakteriaalset ja põletikuvastast toimet.

Konsistentsilt liigitatult:

Kreemjad – jojoba, kookos

Geeljad salvid – avokaado, oliiv

Paksud vedelikud – kastoor, kanep, päevalill

Kõige kleepuvam: kanep

Kiiremini imenduv: kookos, jojoba, avokaado

Tugevaim kreemidest: jojoba

Tugevaim salvidest: oliiv

Tugevaim vedelikest: kanep

Kuidas peale kanda: kanda kas kahjustatud alale või üle kogu näo kena ühtlane kiht ja masseerida õrnalt nahka kaks korda päevas. Lisage näokreem. PurO3 kookosõli imendub nahka väga kiiresti.

Aitab hoida nahka heas toonuses, silendab kortse, niisutab ja omab antimikroobset ja antibakteriaalset toimet, annab kauni ja õrna kuma nahale. Lisaks hoiab naha hästi kaitstud sügis-talv-kevad perioodil. Sobib meigi alla. Kui kasutada seerumit igapäevases näohoolduses, siis tuleks kanda nahale kõigepealt seerum, lasta imenduda ning seejärel kanda nahale osoneeritud õli, millele lisada päeva- või öökreem. Kui kasutad Annemarie Börlindi Extra Beauty Facial Firming Gel-i, siis kanna see osoneeritud õlile peale ja enne kreemi.

Osoniit õlis annab juurde antimikroobse, antiseptilise ja põletikuvastase toime. Osoon kinnitab ennast mikroorganismide rakuseintele ja lõhestab need. See põhimõtteliselt tapab seene või patogeensed bakterid. Seentel ja bakteritel ei teki osooni vastu resistentsust nagu seentevastate või antibakteriaalsete ravimite puhul, mistõttu on osoon eelistatuim pikaajaline meetod. Puhastab naha, mille tulemusel õlis olevad kasulikud ained on tuntavalt paremini omastatavad kui kasutada ilma osoonita külmpressiõli. See justkui teeks puhta tee ette kasulikele rasvhapetele, mille tulemusel nahk muutub visuaalselt puhtamaks, klaarimaks, rohkem trimmi ja on värske kumaga. Tuntav/tajutav muutus juba esimeste kasutuskordadega, märgatav muutus põletiku puhul juba 1-2 nädalaga (oleneb piirkonnast – näonahal kiiremini kui kehal). Mõne aja kasutamise järel võib jääda olemasolev jumestuskreem isegi liiga tumedaks, kuna nahal ei esine enam nii palju ebaühtlast jumet (erinevad vaevumärgatavad plekid-laigud), mis jumestuskreemi valiku puhul algselt jumekusastet määrasid.

Kõiki osoneeritud õlisid võib segada igapäeva hoolduskreemi sisse, umbes 1:1 suhtele ( koguste suhte tasakaalu ei pea rangelt jälgima ). Selline kasutusviis on eriti soovitav palavatel suveilmadel, kus õli kasutamist tihtilugu ei soovita, kuid vastupidiselt, sellisel kasutamiskorral saab aga nahk väga vajalikku antibakteriaalset, – septilist ja põletikuvastast toimet igapäevaselt, mis aitab säilitada naha head tervist. Suvises palavas ilmas on higine nahapind mikroorgansimide tekkeks väga soodne pinnas. Just seetõttu on palju abi osoneeritud õlide kasutamisest. Sega peopesas kokku ja kanna nahale. Annab väga mõnusa konsistentsi kreemile, lisaks on kergem ka lõhnaga harjuda ning korralik nahahooldus tagatud kaks korda päevas. Kui aga lõhna talumine on hea ja ilm jahe, kanna õhtuti (või ka hommikuti) osoneeritud toodet eraldi kihina enne kreemi.

Pikema kasutuse korral hoia toodet külmkapis.

Säilivusaeg külmkapis 5-10 aastat. Vannitoas hoiustamisel ja igapäevasel kasutamisel kuus kuud kuni üks aasta.

Koostis: Cocos nucifera (kookos) õli*, aktiveeritud hapnik (osoon). *Orgaaniline

Valmistatud USA-s.

Lisainfo

Suurus Täissuurus, Tester 5 ml, Tester lavendliga 5 ml