PurO3™ osoneeritud orgaaniline kastoorõli 59ml

2.0044.00

Kirjeldus

PurO3 kastoorõli on paks geelilaadne õli, mis ei tahku kunagi täielikult. Kastoorõli võib aidata teiste osoneeritud õlidega segamisel  tõsta nende terapeutilisi väärtusi. Sellel on võime aidata kaasa teistel õlidel paremini imenduda. Kastoorõli osoneerimisel arvatakse, et see muundub täiustatud kastoorõliks. Seda kasutatakse sageli näo- ja nahavigade korral, muude õlide toetamiseks, ilu eesmärgil ja muuks.

Kuna osoneeritud kastoorõli niisutab tugevalt nahka ja muudab seeläbi ka naha elastsemaks, sobib see ennekõike kuivale ja väga kuivale ning kortsulisele nahale, kuid ideaalselt ka rasusele nahale, kui kasutada seda sügisest kevadeni (välja arvatud suvel). Osoneeritud kastoorõli on vaatamata vedelale olekule veidi raskem nahal hajutada. Küll aga kui jaotada üle näo väikesed kogused, saab hajutatud kerge vaevaga. Ideaalne ka segada näohoolduskreemi(de) sisse.

Lõhn on õrn ja meeldiv, meenutab kergelt mahedat värsket melonit.

PurO3 põhineb revolutsioonilisel tehnoloogial, mis kasutab ülipuhast hapnikku. Meditsiinilise kvaliteediga hapniku kasutamine hoiab ära lämmastikoksiidide moodustumise või selle õlisse sattumise. Õli kõrge kvaliteet säilib osoneerimisprotsessi ajal, kuna kasutatakse ainult parimaid külma plasma osoonigeneraatoreid, et takistada soojuse tekkimist. Lõpptulemuseks on kõige värskem ja puhtam osoneeritud orgaaniline kastoorõli, mis täna saadaval on. Pur03™ pakendab üksikõli ainult tumesinisesse klaasanumasse (valguskaitse) ning tootmise ajal ei puutu õli kokku ei plastmassi ega metallidega, mistõttu ei imbu kusagilt tootesse ka kemikaale.

Osoneeritud kastoorõli tugevusindeks: POI 35/madal

Mis on osoonispekter?

Igas õlis on erinev kogus 3, 6 ja 9 rasvhappeid ning iga rasvhapet kaalutakse valemi jaoks erinevalt. Lõplikku numbrit nimetatakse potentsiaalse osooniidi indeksiks (POI), mis näitab potentsiaalse osoniidi tugevust (sisaldust) antud tootes. Valem: Omega 3s (x3) + Omega 6s (x2) + Omega 9s (x1) = POI

Siin on väljatoodud PurO3 õlide POI: kookos (14) – kastoor (35) – jojoba (39) – avokaado (90) – oliiv (92) – päevalill (153) – kanep (192)

Mida suurem number, seda rohkem antibakteriaalset, antiseptilist ja põletikuvastast toimet osoniidi näol antud toode annab. Kuna kõigis külmpressõlides on terpeenosoniiti sees, siis tagavad kõik tooted suuremal või vähemal määral antimikroobset, antibakteriaalset ja põletikuvastast toimet.

Konsistentsilt liigitatult:

Kreemjad – jojoba, kookos

Geeljad salvid – avokaado, oliiv

Paksud vedelikud – kastoor, kanep, päevalill

Kõige kleepuvam: kanep

Kiiremini imenduv: kookos, jojoba, avokaado

Tugevaim kreemidest: jojoba

Tugevaim salvidest: oliiv

Tugevaim vedelikest: kanep

Kuidas peale kanda: kandke nahale või kahjustatud piirkonnale ühtlane kiht ja masseerige õrnalt nahka kaks korda päevas või vastavalt vajadusele. Kui seda kasutada koos teiste osoneeritud õlidega, on suhe 1 osa osoneeritud kastoorõli ja 4 osa osoneeritud õli. Veenduge, et mõlemad õlid oleksid korralikult segatud.

Aitab hoida nahka heas toonuses, silendab märgatavalt kortse, annab kauni kuma nahale. Lisaks hoiab naha hästi kaitstud sügis-talv-kevad perioodil. Sobib meigi alla. Kui kasutad seerumit igapäevases näohoolduses, siis kanna nahale kõigepealt seerum, lase imenduda ning seejärel kanna osoneeritud õli, millele lisa päeva- või öökreem. Kui kasutad Annemarie Börlindi Extra Beauty Facial Firming Gel-i, siis see kanna osoneeritid õlile peale enne kreemi.

Osoniit õlis annab juurde antimikroobse, antiseptilise ja põletikuvastase toime. Osoon kinnitab ennast mikroorganismide rakuseintele ja lõhestab need. See põhimõtteliselt tapab seene või patogeensed bakterid. Seentel ja bakteritel ei teki osooni vastu resistentsust nagu seentevastate või antibakteriaalsete ravimite puhul, mistõttu on osoon eelistatuim pikaajaline meetod. Puhastab naha, mille tulemusel õlis olevad kasulikud ained on tuntavalt paremini omastatavad kui kasutada ilma osoonita külmpressiõli. See justkui teeks puhta tee ette kasulikele rasvhapetele, mille tulemusel nahk muutub visuaalselt puhtamaks, klaarimaks, rohkem trimmi ja on värske kumaga. Märgatav muutus juba 3-4 nädalaga. Mõne aja kasutamise järel võib jääda olemasolev jumestuskreem isegi liiga tumedaks, kuna nahal ei esine enam nii palju ebaühtlast jumet (erinevad vaevumärgatavad plekid-laigud), mis jumestuskreemi valiku puhul algselt jumekusastet määrasid.

Kõiki osoneeritud õlisid võib segada igapäeva hoolduskreemi sisse – ükskõik millist brändi kreemi hetkel kasutate. Segada umbes 1:1 suhtele. Sega peopesas kokku ja kanna nahale. Annab väga mõnusa konsistentsi kreemile, lisaks on kergem ka lõhnaga harjuda ning korralik nahahooldus tagatud kaks korda päevas. Kui aga kannatad lõhna kenasti, kanna õhtuti (või ka hommikuti) osoneeritud toodet eraldi kihina enne kreemi.

Suvisel ajal võib vahetada konsistentsilt kergemate vananemisvastaste osoneeritud õlide vastu (avokaadoõli, päevalilleõli) või hooldavate õlide jojobaõli ja kookosõli vastu. Pikema kasutuse korral hoia toodet külmkapis.

Säilivusaeg külmkapis 5-10 aastat. Vannitoas hoiustamisel ja igapäevasel kasutamisel kuus kuud kuni üks aasta.

 

Lisainfo

Suurus Täissuurus, Tester 5 ml