PurO3™ osoneeritud orgaaniline kanepiõli 59ml

5.0049.00

Kirjeldus

Kanepiõli sisaldab rohkelt oomega rasvhappeid ning sellel tootel on meetaoline konsistents. Aitab leevendada akne, ekseemi ja psoriaasi sümptomeid. On veekindel, mistõttu sobib hästi ujujatele nahakaitseks.

Kanepiõli pärineb Cannabis sativa taimest ja on looduslik õli, mis on teadaolevalt üks kõige kättesaadavamaid toitevõlisid. Taimedega ravijad kasutavad seda nahahoolduses ja sellel on arvukalt muid võimalikke kasutegureid. On leitud, et see on ilmselt kõige tervislikum õli turul. Sisaldab E- ja D-vitamiine, mis võivad toimida loodusliku päikesekaitsena. Ei ummista poore, kuigi antud toote konsistents võib olla ehmatav ja seda eeldav. Osooniga kombineerituna muutub see veekindlaks geeliks ja mahutab rohkem osooni kui ükski teine PurO3 pakutav õli, POI 192. 

Osoniit õlis annab juurde antimikroobse, antiseptilise ja põletikuvastase toime. Osoon kinnitab ennast mikroorganismide rakuseintele ja lõhestab need. See põhimõtteliselt tapab seene või patogeensed bakterid. Seentel ja bakteritel ei teki osooni vastu resistentsust nagu seentevastate või antibakteriaalsete ravimite puhul, mistõttu on osoon eelistatuim pikaajaline meetod. Puhastab naha, mille tulemusel õlis olevad kasulikud ained on tuntavalt paremini omastatavad kui kasutada ilma osoonita külmpressiõli. See justkui teeks puhta tee ette, mille tulemusel nahk muutub visuaalselt puhtamaks, klaarimaks, rohkem trimmi ja on värske kumaga. Mõne aja kasutamise järel võib jääda olemasolev jumestuskreem isegi liiga tumedaks, kuna nahal ei esine enam nii palju ebaühtlast jumet (erinevad vaevumärgatavad plekid-laigud), mis jumestuskreemi valiku puhul algselt jumekusastet määrasid.

Kui kanepiõli rikastatakse osooniga (aktiveeritud hapnik), on sellel geelitaoline konsistents (nagu mesi), mis on veekindel ja väga tugev. Osoneeritud kanepiõli valmistatakse kõrge kvaliteediga, väga kontsentreeritud osooni mullitamisest orgaanilisse kanepiõlisse. Välisõhu kasutamise asemel kasutab PurO3 meditsiinilist hapnikku, mis takistab lämmastikoksiidide sattumist õlisse. Kõrge kvaliteet säilib osoneerimise ajal, kuna kasutatakse ainult parimaid külma plasma osoonigeneraatoreid, et takistada õli kahjustada võiva soojuse tekkimine. Lõpptulemuseks on puhtaim ja värskeim osoneeritud orgaaniline kanepiõli.

Pur03™ pakendab üksikõli ainult tumesinisesse klaasanumasse (valguskaitse) ning tootmise ajal ei puutu õli kokku ei plastmassi ega metallidega, mistõttu ei imbu kusagilt tootesse ka kemikaale.

Mis on osoonispekter?

Igas õlis on erinev kogus 3, 6 ja 9 rasvhappeid ning iga rasvhapet kaalutakse valemi jaoks erinevalt. Lõplikku numbrit nimetatakse potentsiaalse osooniidi indeksiks (POI), mis näitab potentsiaalse osoniidi tugevust (sisaldust) antud tootes. Valem: Omega 3s (x3) + Omega 6s (x2) + Omega 9s (x1) = POI

Siin on väljatoodud PurO3 õlide POI: kookos (14) – kastoor (35) – jojoba (39) – avokaado (90) – oliiv (92) – päevalill (153) – kanep (192)

Mida suurem number, seda rohkem antibakteriaalset, antiseptilist ja põletikuvastast toimet osoniidi näol antud toode annab. Kuna kõigis külmpressõlides on terpeenosoniiti sees, siis tagavad kõik tooted suuremal või vähemal määral antimikroobset, antibakteriaalset ja põletikuvastast toimet.

Kuna osoneeritud kanepiõli on tugeva antibakteriaalse, antiseptilise ja põletikuvastase toimega, siis on soovitav näole kasutada toodet peamiselt probleemsele piirkonnale. Kui aga esineb põletikku üle näo, siis kindlasti võib toodet kasutada ka üle näo, kuid jälgida, et nahapind ei muutuks mõne aja jooksul väga kuivaks ja seetõttu kasutada ainult nii kaua kuni esineb haiguskollet. Kõiki osoneeritud PurO3 õlisid võib segada ligikaudsele suhtele 1:1 oma igapäeva hoolduskreemi sisse (nii öö- kui ka päevakreemi sisse), mis annab ekstra hooldavat, põletikuvastast ja antimikroobset hoolt koos näokreemiga ning nii on ka lihtsam toote lõhnaga harjuda. PurO3 külmpressi kanepiõli ei sisalda THC-d.

Kanepiõli eelised

Omega-6 ja Omega-3 rasvhapete tasakaalustatud suhe: Kanepiõlis on nende oluliste rasvhapete suhe 3: 1. Arvatakse, et see aitab vähendada psoriaasi, akne ja ekseemi sümptomeid. Samuti on see hinnatud veganidieedi ja südametervise parandamise jaoks.

Hea GLA (gamma-linoleenhappe) allikas: hea konkurent kuningakepiõlile ja linaseemneõlile ning alternatiiv kalaõlile.

Looduslik antioksüdant: kanepiõlis on aminohappeid, Omega-9 ja E-vitamiini ning kaltsiumit ja kaaliumi.

Põletikuvastane ravim: looduslik põletikuvastane võitleja, koos antioksüdantsete omadustega võib aidata teie nahka puhastada ja detoksifitseerida.

Kogemused praktikas ja toote kasutamine: Kogemused on olnud suurepärased, kui tegemist on olnud psoriaasi- või aknega. Akneline nahk võib terveneda ühe kuuga ligikaudu 95%, psoriaas ligi kahe kuuga, kuid seda igapäevasel järjepideval kasutamisel 1-2 x päevas. Kui kasutada osoneeritud kanepiõli üks kord päevas (millest isegi siis on väga palju abi), siis võib ise valida, kumb variant paremini sobib. Kes lõhna talub, siis kasutada pigem õhtuti, kuna nahk puhastub ja uueneb öösiti ehk siis, kui inimene magab. Nahk hingab toimeaineid öösel paremini sisse ja hommikuks on nahaseis tajutavalt ja päev päevalt hiljem ka märgatavalt paranenud. Ööseks on soovitav kaustada osoneeritud kanepiõli eraldi kihina enne kreemi, kuna siis on toote kogust nahal rohkem ja tulu sellest suurem ja kiirem,  lisada näokreem. Näokreem aitab õlil veidi kiiremini imenduda. Hommikuks on põletikukolded vähem punased ja nahk puhtam ja siledam. Mida aeg edasi seda kiiremalt tulemuslikum paranemisprotsess on.

Hommikul sega toodet 1:1-le kreemi sisse. See variant sobib neile, kel lõhnaga raskem harjuda. Näo peal päevasel ajal õhu ja tuule käes viibides hajub lõhn jällegi kiiremini ja ka inimene ise harjub sellega kiiremini, kui öösel kasuatada. Enne meigi alustamist võib kergelt salvrätikuga libistada või õrnalt vajutada nahapind matimaks. Osoneeritud kanepiõli ei ummista poore!

Kanna nahale üks-kaks korda päevas probleemsele kohale. Masseeri tugevalt sisse, seda eriti põletikulisel nahal. Imendub aeglaselt. Lõhn on väga tugev, eriti peale esimest kaane avamist. Lõhn võib anda erinevaid aistinguid, meenutades kvartslampi, külmal ajal õues kuivatatud värske pesu lõhna, äädikat, jmt. Ära pane nina purki, vaid nuusuta eemalt! Lase lõhnal harjuda 5-7 päeva (kui kasutad 2x päevas). Lõhnaga harjud umbes 14 päeva, kui kasutad 1x päevas ja ilma näokreemi sisse segamata.

Kõiki osoneeritud õlisid võib segada igapäeva hoolduskreemi sisse, umbes 1:1 suhtele (koguste suhte tasakaalu ei pea rangelt jälgima). Selline kasutusviis on eriti soovitav palavatel suveilmadel, kus õli kasutamist tihtilugu ei soovita. Kuid sellisel kasutamiskorral saab aga nahk väga vajalikku antibakteriaalset, – septilist ja põletikuvastast toimet igapäevaselt, mis aitab säilitada naha head tervist. Suvises palavas ilmas on higine nahapind mikroorgansimide tekkeks väga soodne pinnas. Just seetõttu on palju abi osoneeritud õlide kasutamisest. Sega peopesas kokku ja kanna nahale. Annab väga mõnusa konsistentsi kreemile, lisaks on kergem ka lõhnaga harjuda ning korralik nahahooldus tagatud kaks korda päevas. Kui aga kannatad lõhna kenasti ja ilm jahe, kanna õhtuti (või ka hommikuti) osoneeritud toodet eraldi kihina enne kreemi.

Toode säilib külmkapis 5 kuni 10 aastat. Igapäevasel kasutamisel ei pea hoidma külmas ning säilib avatuna kuus kuud kuni üks aasta. Kui kasutada toodet vastavalt vajadusele ( putuka hammustused, kriimustused, lööve, herpes, aegajalt ilmuvad ekseemid, psoriaasi laigud), siis pikemaks säilitamiseks hoia külmkapis.

Mitte kasutada silmaümbruses!

Sisaldab aktiveeritud hapnikku. Puhas hapnik (O2) muudetakse puhtaks osooniks (O3). PurO3 põhineb revolutsioonilisel tehnoloogial, mis kasutab ülipuhast hapnikku. See võimaldab toota puhast osooni ilma kuumuseta, mis teeb PurO3-st kvaliteetse toote. Pur03™ pakendab õli ainult tumesinisesse klaasanumasse (valguskaitse) ning tootmise ajal ei puutu õli kokku ei plastmassi ega metallidega, mistõttu ei imbu kusagilt tootesse ka kemikaale. PurO3 külmpressi kanepiõli ei sisalda THC-d.

Koostisosad: Cannabis sativa (hemp) seed oil*, activated oxygen (ozone).

Valmistatud USAs.

Lisainfo

Suurus Täissuurus, Tester 5 ml