PurO3™ osoneeritud orgaaniline jojobaõli 59ml

5.0046.00

Kirjeldus

Jojobaõli sarnaneb naha loomulike õlidega, mistõttu see imendub kiiresti ja ei ummista poore. Reguleerib ja tasakaalustab naha rasusust. Takistab paljude bakterite ja mõnede seente paljunemist oma antibakteriaalse toime tõttu. Niisutab nahka. Loomulik hüpoallergeensus. Sobib tundlikule nahale.

Aktiveeritud osoneeritud jojobaõli on välimuselt vannitoas hoituna sulanud-kreemjas õli. Külmkapis hoituna täielikult tahke valge vahamass. Mugavam on võtta purgist pehmemal kujul.

Jojobaõli aitab nahka tervendada. Jojobaõli kasulikkuse avastasid põlisameeriklased sadu aastaid tagasi ning seda kasutati haavade ja haavandite ravimisel. Luksuslik jojobaõli (Simmodsia chinensis) on valmistatud Iisraeli põllumaadel kasvatatud ja nende tipphetkel korjatud kvaliteetsetest sertifitseeritud orgaanilistest jojoba seemnetest. Asjatundlike käsitööliste poolt loomulikul teel külmpressitud on sellel kuldsel õlil ravivaid omadusi, mis pole võrreldavad mis tahes muu puuviljadest või seemnetest saadud õliga. Jojobaõli ei ole tegelikult õli, vaid vedel vaha. Koosneb pika ahelaga monoküllastumata vedelatest vahaestritest, struktuurilt ja keemiliselt on need sarnased teie naha toodetud looduslike taastavate estritega (sebum). See tungib teie pooridesse sügavalt, neid ummistamata, lastes nahal vabalt hingata. Jojobat on sadu aastaid kasutatud mitmesuguste tervisele kasulike omaduste tõttu. See imendub kergesti ja tungib pooridesse ilma neid ummistamata. See sobib suurepäraselt tundlikule nahale. PurO3 kasutab Iisraelis korjatud sertifitseeritud maheseemnetest valmistatud jojobaõli.

Lõhn on sellel tootel meeldiv, õrnalt meenutab tsitrust, millel kerge triigitud värske pesu lõhn . Võib anda erinevaid aistinguid, meenutades kvartslampi, külmal ajal õues kuivatatud värske pesu lõhna, äädikat, jmt. Ära pane nina purki, vaid nuusuta eemalt! Lase lõhnal harjuda 5-7 päeva (sed siis, kui kasutad 2x päevas). Lõhnaga harjud umbes 14 päeva, kui kasutad 1x päevas ja ilma näokreemi sisse segamata.

Osoniit õlis annab juurde antimikroobse, antiseptilise ja põletikuvastase toime. Osoon kinnitab ennast mikroorganismide rakuseintele ja lõhestab need. See põhimõtteliselt tapab seene või patogeensed bakterid. Seentel ja bakteritel ei teki osooni vastu resistentsust nagu seentevastate või antibakteriaalsete ravimite puhul, mistõttu on osoon eelistatuim pikaajaline meetod. Puhastab naha, mille tulemusel õlis olevad kasulikud ained on tuntavalt paremini omastatavad kui kasutada ilma osoonita külmpressiõli. See justkui teeks puhta tee ette, mille tulemusel nahk muutub visuaalselt puhtamaks, klaarimaks, rohkem trimmi ja on värske kumaga. Mõne aja kasutamise järel võib jääda olemasolev jumestuskreem isegi liiga tumedaks, kuna nahal ei esine enam nii palju ebaühtlast jumet (erinevad vaevumärgatavad plekid-laigud), mis jumestuskreemi valiku puhul algselt jumekusastet määrasid.

PurO3 põhineb revolutsioonilisel tehnoloogial, mis kasutab ülipuhast hapnikku. Meditsiinilise kvaliteediga hapniku kasutamine hoiab ära lämmastikoksiidide moodustumise või selle õlisse sattumise. Õli kõrge kvaliteet säilib osoneerimisprotsessi ajal, kuna kasutatakse ainult parimaid külma plasma osoonigeneraatoreid, et takistada soojuse tekkimist. Lõpptulemuseks on kõige värskem ja puhtam osoneeritud orgaaniline jojobaõli, mis täna saadaval on. Pur03™ pakendab üksikõli ainult tumesinisesse klaasanumasse (valguskaitse) ning tootmise ajal ei puutu õli kokku ei plastmassi ega metallidega, mistõttu ei imbu kusagilt tootesse ka kemikaale.

Mis on osoonispekter?

Igas õlis on erinev kogus 3, 6 ja 9 rasvhappeid ning iga rasvhapet kaalutakse valemi jaoks erinevalt. Lõplikku numbrit nimetatakse potentsiaalse osooniidi indeksiks (POI), mis näitab potentsiaalse osoniidi tugevust (sisaldust) antud tootes. Valem: Omega 3s (x3) + Omega 6s (x2) + Omega 9s (x1) = POI

Siin on väljatoodud PurO3 õlide POI: kookos (14) – kastoor (35) – jojoba (39) – avokaado (90) – oliiv (92) – päevalill (153) – kanep (192)

Mida suurem number, seda rohkem antibakteriaalset, antiseptilist ja põletikuvastast toimet osoniidi näol antud toode annab. Kuna kõigis külmpressõlides on terpeenosoniiti sees, siis tagavad kõik tooted suuremal või vähemal määral antimikroobset, antibakteriaalset ja põletikuvastast toimet.

Osoneeritud jojobaõli POI 39

Konsistentsilt liigitatult:

Kreemjad – jojoba, kookos

Geeljad salvid – avokaado, oliiv

Paksud vedelikud – kastoor, kanep, päevalill

Kõige kleepuvam: kanep

Kiiremini imenduv: kookos, jojoba, avokaado

Tugevaim kreemidest: jojoba

Tugevaim salvidest: oliiv

Tugevaim vedelikest: kanep

Kasutamine ja kogemused praktikas: Kanda nahale kaks korda päevas või vajaduse korral. Aitab hoida naha pehmena, silendab kortse, pehmendab naha struktuuri, niisutab sügavuti, aitab tervendada nahaärritusi ja annab kauni niisutatud kuma nahale. Lisaks hoiab naha elastsena ja annab hea kaitse külma ja kahjulike keskkonna mõjude eest. Ei ummista poore. Sobib meigi alla. Konsistentsilt ja toitvuselt on kergem osoneeritud õli, mida eelistada normaalse, kombineeritud ja rasuse naha puhul.

Kui kasutad seerumit igapäevases näohoolduses, siis kanna nahale kõigepealt seerum, lase imenduda ning seejärel kanna osoneeritud õli, millele lisa päeva- või öökreem. Kui kasutad Annemarie Börlindi Extra Beauty Facial Firming Gel-i, siis see kanna osoneeritud õlile peale enne kreemi.

Veel üks võimalus toote kasutamiseks: Kõiki osoneeritud õlisid võib segada igapäeva hoolduskreemi sisse, umbes 1:1 suhtele (koguste suhte tasakaalu ei pea rangelt jälgima). Selline kasutusviis on eriti soovitav palavatel suveilmadel, kus õli kasutamist tihtilugu ei soovita. Sellisel kasutamiskorral saab aga nahk väga vajalikku antibakteriaalset, – septilist ja põletikuvastatst toimet igapäevaselt, mis aitab säilitada naha head tervist. Suvises palavas ilmas on higisele nahapinnale mikroorganismide tekkeks väga soodne pinnas. Just seetõttu on palju abi osoneeritud õlide kasutamisest. Sega peopesas kokku ja kanna nahale. Annab väga mõnusa konsistentsi kreemile, lisaks on kergem ka lõhnaga harjuda ning korralik nahahooldus tagatud kaks korda päevas. Kui aga kannatad lõhna kenasti ja ilm jahe, kanna õhtuti (või ka hommikuti) osoneeritud toodet eraldi kihina enne kreemi.

Valmistatud USAs.

Koostisosad: Simmondsiachinensis (jojoba) seed oil*, Activated oxygen (ozone)

Lisainfo

Suurus Täissuurus, Tester 5 ml, Tester lavendliga 5 ml