PurO3™ osoneeritud orgaaniline avokaadoõli 59ml

5.0044.00

Kirjeldus

Avokaadoõli annab nahale koheselt meeldiva nahka kosutava tunde. Hajub kergesti ja nahale jääb hetkega niiske kuma. On konsistentsilt geel-salv, imendub kergesti. Sobib  kuivale nahale, normaalsele nahatüübile, kortsudele ja nahaärrituse puhul. Rasusele nahale võib kuumal suveperioodil jätta veidi rasket tunnet nahale, kuid isegi ka see ei ummista poore. Talvisel ajal sobib kõikidele nahatüüpidele.

Avokaadoõli on sügavale tungiv, niisutav õli, millel on kõrge E-vitamiini ja tervislike rasvade sisaldus. See on looduslike SPF 3/4 omadustega, hüpoallergeenne ja võib suurendada kollageeni tootmist.

Kasutades osoneerimisel orgaanilist avokaadoõli, loob see niisutavate omadustega geel-salvi, mistõttu püsib niisutav efekt kauem.

Avokaadoõli on üks kõige sügavamale tungivatest õlidest, mida võib leida, mistõttu on ta suurepärane niisutaja. Humektantiliste omaduste tõttu ei kuiva see nii kiiresti kui muud õlid, muutes niisutava efekti kauem kestvaks. Loodusravitsejad on seda soovitanud ekseemi, akne, psoriaasi, vananemislaikude, armide ja päikesekahjustuste jaoks.

Avokaadoõlis on väga kõrge E-vitamiini, tervislike monoküllastumata rasvade ja fütosteroolide sisaldus. See aitab suurendada ka kollageeni hulka nahas. Kollageen aitab nahka siluda ja anda sellele nooruslikuma välimuse. Avokaadoõli sobib paljudele nahatüüpidele, on hüpoallergiline ja sellel on looduslikud SPF 3/4 omadused.

PurO3 põhineb revolutsioonilisel tehnoloogial, mis kasutab ülipuhast hapnikku. Meditsiinilise kvaliteediga hapniku kasutamine hoiab ära lämmastikoksiidide moodustumise või selle õlisse sattumise. Õli kõrge kvaliteet säilib osoneerimisprotsessi ajal, kuna kasutatakse ainult parimaid külma plasma osoonigeneraatoreid, et takistada soojuse tekkimist. Lõpptulemuseks on kõige värskem ja puhtam osoneeritud orgaaniline avokaadoõli, mis täna saadaval on. Pur03™ pakendab üksikõli ainult tumesinisesse klaasanumasse (valguskaitse) ning tootmise ajal ei puutu õli kokku ei plastmassi ega metallidega, mistõttu ei imbu kusagilt tootesse ka kemikaale.

Lõhn on sellel tootel keskmise tugevusega. Võib anda erinevaid aistinguid, meenutades kvartslampi, külmal ajal õues kuivatatud värske pesu lõhna, äädikat, jmt. Ära pane nina purki, vaid nuusuta eemalt! Lase lõhnal harjuda 5-7 päeva (seda siis, kui kasutad 2x päevas). Lõhnaga harjud umbes 14 päeva, kui kasutad 1x päevas ja ilma näokreemi sisse segamata.

Osoniit õlis annab juurde antimikroobse, antiseptilise ja põletikuvastase toime. Puhastab naha, mille tulemusel õlis olevad kasulikud ained on tuntavalt paremini omastatavad kui kasutada ilma osoonita külmpressiõli. See justkui teeks puhta tee ette, mille tulemusel nahk muutub visuaalselt puhtamaks, klaarimaks, rohkem trimmi ja on värske kumaga. Mõne aja kasutamise järel võib jääda olemasolev jumestuskreem isegi liiga tumedaks, kuna nahal ei esine enam nii palju ebaühtlast jumet (erinevad vaevumärgatavad plekid-laigud), mis jumestuskreemi valiku puhul algselt jumekusastet määrasid.

Mis on osoonispekter?

Igas õlis on erinev kogus 3, 6 ja 9 rasvhappeid ning iga rasvhapet kaalutakse valemi jaoks erinevalt. Lõplikku numbrit nimetatakse potentsiaalse osooniidi indeksiks (POI), mis näitab potentsiaalse osoniidi tugevust (sisaldust) antud tootes. Valem: Omega 3s (x3) + Omega 6s (x2) + Omega 9s (x1) = POI

Siin on väljatoodud PurO3 õlide POI: kookos (14) – kastoor (35) – jojoba (39) – avokaado (90) – oliiv (92) – päevalill (153) – kanep (192)

Mida suurem number, seda rohkem antibakteriaalset, antiseptilist ja põletikuvastast toimet osoniidi näol antud toode annab. Kuna kõigis külmpressõlides on terpeenosoniiti sees, siis tagavad kõik tooted suuremal või vähemal määral antimikroobset, antibakteriaalset ja põletikuvastast toimet.

Osoneeritud avokaadoõli POI 90

Konsistentsilt liigitatult:

Kreemjad – jojoba, kookos

Geeljad salvid – avokaado, oliiv

Paksud vedelikud – kastoor, kanep, päevalill

Kõige kleepuvam: kanep

Kiiremini imenduv: kookos, jojoba, avokaado

Tugevaim kreemidest: jojoba

Tugevaim salvidest: oliiv

Tugevaim vedelikest: kanep

Kasutamine ja kogemused praktikas: Kanda nahale kaks korda päevas või vajaduse korral. Aitab hoida nahka heas toonuses, silendab kortse, pehmendab naha struktuuri, niisutab sügavuti, vähendab fotovananemist ja annab kauni kuma nahale. Lisaks hoiab naha elastsena ja annab hea kaitse külma ja kahjulike keskkonna mõjude eest. Sobib meigi alla. Konsistentsilt ja toitvuselt on kergem kui osoneeritud oliiviõli, mida suvisel ajal nahal eelistada eriti normaalse naha puhul, kuid ka kombineeritud naha puhul.

Kui kasutad seerumit igapäevases näohoolduses, siis kanna nahale kõigepealt seerum, lase imenduda ning seejärel kanna osoneeritud õli, millele lisa päeva- või öökreem. Kui kasutad Annemarie Börlindi Extra Beauty Facial Firming Gel-i, siis see kanna osoneeritud õlile peale enne kreemi.

Veel üks võimalus toote kasutamiseks: Kõiki osoneeritud õlisid võib segada igapäeva hoolduskreemi sisse, umbes 1:1 suhtele (koguste suhte tasakaalu ei pea rangelt jälgima). Selline kasutusviis on eriti soovitav palavatel suveilmadel, kus õli kasutamist tihtilugu ei soovita. Sellisel kasutamiskorral saab aga nahk väga vajalikku antibakteriaalset, – septilist ja põletikuvastast toimet igapäevaselt, mis aitab säilitada naha head tervist. Suvises palavas ilmas on higisele nahapinnale mikroorganismide tekkeks väga soodne pinnas. Just seetõttu on palju abi osoneeritud õlide kasutamisest. Sega peopesas kokku ja kanna nahale. Annab väga mõnusa konsistentsi kreemile, lisaks on kergem ka lõhnaga harjuda ning korralik nahahooldus tagatud kaks korda päevas. Kui aga kannatad lõhna kenasti ja ilm jahe, kanna õhtuti (või ka hommikuti) osoneeritud toodet eraldi kihina enne kreemi.

Koostisosad: Persea gratissima (avocado) oil*, activated oxygen (ozone).

Valmistatud USAs.

Lisainfo

Suurus Täissuurus, Tester 5 ml