PurO3™ osoneeritud hamba- ja igemetugevdusabi, piparmünt 29.6 ml

5.0029.00

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Osoneeritud hamba- ja igemetugevdusabi sisaldab osoneeritud oliivi- ja kanepiõli koos orgaaniliste komponentidega.  Võib aidata väiksemate ärrituste leevendamisel ja hammaste ning igemete värskendamisel ning  nende tervena püsimisel.

PurO3 Hammaste ja Igemete Tugevdusvahend on vaid piiratud koostisosadega toode, mis ühendab osoneeritud orgaanilise oliivõli ja osoneeritud orgaanilise kanepiõli, millele on maitse parandamiseks lisatud orgaanilist piparmünti või orgaanilist kirssi ja steviat. Ei sisalda lisakoostisosi ega fluoriidi. Mugavad 30ml tuubid.

Miks kasutada Hammaste ja Igemete Tugevdusvahendit?

Üha enam soovitavad USA tuntud tervishoiutöötajaid tavalist osoneeritud oliivõli hammastele ja igemetele. Kuid veelgi paremate tulemuste saavutamiseks lisas PurO3 osoneeritud oliivõlile ka osoneeritud kanepiõli, kuna viimane sisaldab rohkem osoniiti ning omab seetõttu tugevamat antibakteriaalset toimet. 

Osoneeritud oliiviõli ja osoneeritud kanepiõli on kõrgeima kvaliteediga orgaanilised külmpressõlid. Külmtootmine ja meditsiiniline hapnik võimaldavad PurO3-l  saavutada kõrgeima võimaliku kvaliteediga osoneeritud tooted. Õlid on efektiivsuse saavutamiseks maksimaalselt osoneeritud ja kanepiõli ei sisalda THC-d. Osoon kinnitab ennast mikroorganismide rakuseintele ja lõhestab need. See põhimõtteliselt tapab seene või patogeensed bakterid. Seentel ja bakteritel ei teki osooni vastu resistentsust nagu seentevastate või antibakteriaalsete ravimite puhul, mistõttu on osoon eelistatuim pikaajaline meetod.

Liskas on tootes kasutatud orgaanilist piparmündiõli. Antiseptilised omadused on üks põhjus, miks piparmündiõli kasutatakse paljudes suuhooldustoodetes. Samuti võitleb see halva hingeõhuga ning lisaks võib leevendada hambavalu ja parandab toote maitset. 

Orgaanilise stevia kasulikkus: Stevia on nullkaloriline magusaine, mis saadakse looduslikult Stevia taimest. On tõestatud, et see on hammastega kokkupuutel täiesti ohutu ja takistab katu moodustumist.

Toode rahustab väiksed ärritused (igeme paistetus, veritsus),  värskendab hambaid ja igemeid ning võib anda hea kaitse patogeensete bakterite eest. Valmistatud osoneeritud orgaanilisest oliiviõlist ja osoneeritud orgaanilisest kanepiõlist. On salvise konsistentsiga. Ei sisalda fluoriidi ega muid lisaaineid.

Salv sisaldab aktiveeritud hapnikku. Puhas hapnik (O2) muudetakse puhtaks osooniks (O3). PurO3 põhineb revolutsioonilisel tehnoloogial, mis kasutab ülipuhast meditsiinilist hapnikku. See võimaldab toota puhast osooni ilma kuumuseta, mis teeb PurO3-st kvaliteetse toote.  PurO3 külmpressi kanepiõli ei sisalda THC-d.

Kasutamise erivariandid:

  • Toodet võib sõrmega peale kanda nii hammastele kui igemetele
  • Elektrilisel hambaharjal kasuta pärast söömist õrna poleerimisreźiimi ja töötle tootega kõik hambad.
  • Tavalise hambaharjaga, ära kasuta harjates jõudu.
  • Hambaniidiga kanna toodet niidile ja seejärel kasuta nagu tavaliselt.
  • Kanna toodet peale  vatipulgaga ja kanna see hammastele või igemetele
  • Suud ei pea loputama

Hammastele jääb tundideks meeldivalt puhas klaasjas ja libe tunne, värskendab ja puhastab ainult  hambaid ja igemeid (värske tunne ei levi suuõõnele ).

Toodet jagub pikaks ajaks. Igapäevaselt kasutades ei pea säilitama külmkapis, kuid PurO3 hamba- ja igemetugevdusvahend on keskmise säilivusajaga, mistõttu võib see ebaregulaarsel kasutamisel vajada külmkapis hoidmist. Kui plaanite kogu toote kasutada kuni kahe kuu jooksul, pole jahedas hoidmine vajalik.

Koostisosad: Organic olea europaea (olive) oil*, Cannabis sativa (hemp) seed oil*, Piperita (peppermint) oil*, Activated oxygen (ozone) *Orgaaniline

Valmistatud USAs.

Lisainfo

Suurus Täissuurus piparmünt, Tester kirss 5 ml, Tester piparmünt 5 ml, Tester stevia 5 ml