PurO3™ küüneseenevastane osoneeritud hooldusõli, 30 ml

32.00

Laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

PurO3 osoneeritud küünehooldusõli viib seenevastased omadused otse haiguskolleteni.

PurO3 küünehooldusõli on valmistatud osoneeritud orgaanilisest päevalilleõlist ja DMSOst (dimetüülsulfoksiid – paiksel kasutamisel valu leevendav toime), MCT õlist (saadud kookosõlist), C-vitamiinist ja osoneeritud kookosõlist. Korgi küljes on ka pintsel, millega saab lihtsasti õli peale kanda. Õli aitab suuresti leevendada küüneseeneprobleeme.

Osoneeritud päevalilleõli takistab seene ja bakterite kasvu. Osoon kinnitab ennast mikroorganismide rakuseintele ja lõhestab need. See põhimõtteliselt tapab seene või patogeensed bakterid. Seentel ja bakteritel ei teki osooni vastu resistentsust nagu seentevastate või antibakteriaalsete ravimite puhul, mistõttu on osoon eelistatuim pikaajaline meetod.

DMSO on lahus mis aitab päevalilleõlil tungida sügavamale naha ja küünesängi sisse. Lisaks loob DMSO seentele ja bakteritele ebasoodsa keskkonna.

MCT õli loob ideaalse konsistentsi, et päevalilleõli saaks imenduda. MCT õli sisaldab kaprüülhapet, millel on seenevastased ja antibakteriaalsed efektid. Lisaks ei saa seen happelises keskkonnas paljuneda.

C-vitamiin on võimas antioksüdant ja aitab kaasa kollageeni tootmisele, mis loob tugevad ja terved küüned ja terve naha.

Kasutamine: Kanna küüntele ja ka küünte ümber olevale nahale 2-3 korda päevas. Parkaine sisaldusele muudavad küüned värvi, mis on pindmine ja möödub ajaga.  Hoia temperatuuril alla 26 kraadi. Pikemaajalise kasutuse korral hoia külmkapis.

Koostisosad: ozonated coconut oil*, ozonated sunflower oil*, MCT Oil, DMSO, ascorbyl palmitate (vitamin C)

Kogus 30 ml. Valmistatud USAs.