Prebiootiline pasta, 30 kotikest (abivahend viiruste, külmetuste kiiremaks tõrjeks)

60.00

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Dr.OHHIRA® Prebiootiline Pasta on unikaalne segu järgnevatest koostisainetest:

  • Probiootikumid
    Probiootikumid on inimese soolestiku loomulikku mikrofloorasse kuuluvad kasulikud bakterid, mis suudavad asuda elama inimese organismi ja selle seisundit positiivselt mõjutada.
  • Prebiootikumide kasvukeskkond
    Kääritatud puuviljad, ravimtaimed, juurviljad, vetikad ja seened, mis toidavad probiootikume.
  • Orgaanilised happed ja muu
    Ph taset balansseerivad orgaanilised happed koos looduslikult esinevate vitamiinide, mineraalide, ensüümide ja aminohapetega, toetamaks üldist tervist.

Dr.OHHIRA® prebiootiline pasta (5 aastat fermenteeritud) on toodetud samal viisil kui 3-aasta pikkuse kääritamisprotsessiga Dr.OHHIRA® probiootikumid. Erinevaks teeb nad see, et elusate piimhappebakterite asemel on prebiootilise pasta sees hoopis surnud piimhappebakterid. Selleks, et pasta kotikestesse ilma nende lõhkemiseta pakendada, peab fermenteerimisprotsessi peatama. Fermenteerimise lõpetamiseks kasutatakse kuumutamist, mis tapab elusad piimhappebakterid.

Kasutamine:

1 kotike päevas mis tahes kellaajal.
Suruge kotikese sisu otse suhu ja neelake alla. Võite peale juua leiget vett. Ärge segage kuuma joogi ega söögiga. Pärast koti avamist tarvitage kohe ära.Sobib tarvitamiseks nii imetavatele emadele kui ka rasedatele.
Ärge ületage soovitatud annust igapäevaselt!

Külmetussümptomite ja viiruste korral: Võtke 1 kotike hommikul, soovitavalt peale sööki, suruge koti sisu aeglaselt vastu suulage, et pasta saaks rahulikult valguda neelu. Ärge jooge midagi peale enne 30 min möödumist. Parem, kui joote alles 1 tunni möödumisel aluselist vett. 2-3 tunni möödumisel võtke teine kotike ja korrake protseduuri. 30 min möödumisel tunnete neelus või kurgus juba kergemat leevendust. Kolmas kotike võtke vastu ööd.

Järgmine päev võtke sama skeemi järgi 2 kotikest, hommikul ja lõunal. Ideaalis on soovitav juurde hingata soolaauru(piipu) esimesel päeval  25 min, järgneval päeval 2x 30 min. Sellise skeemi puhul  on tavainimesele, kes muidu terve ja vitaalne tõenäoline, et kolmandal  päeval on sümptomid kadunud või kadumas, kuid tegutseda tuleks kohe, kui mingit muutust tervises tunnete! Sissehingatud soolaaur aitab siduda endaga kõik üleliigse hingamisteedest ning väljutab selle hommikul ja päeval mõnekorrase kas nuuskamisega, köhatamisega või mõlemaga koos (kuidas kellelgi). See kõik on tervenemine – mis liigne, tuleb väljutada, selleks et taas vabastada takistused hingamisteedest.

Kui kolmandal päeval on siiski veel sümptomeid, võtke ka järgnevatel päevadel 2 kotikest päevas, kuid maksimaalselt 4-5 päeva järjest, juhul kui sümptomid on tõesti ägedad. Edasi järgige igapäevast skeemi, kus tuleb võtta 1 kotike päevas.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana.

Koostisosad: Galaktooligosahhariidid, fruktooligosahhariidid, suhkur (melass, oligosahhariidid), kreegiesktrakt (Prunus domestica L.), spinat (Spinacia oleracea L.) leheekstrakt, hiina taralõnga (Lycium chinense Mill.) viljaesktrakt, shiitake (Lentinula edodes) pulber, sinep-lehtnaeri (Brassica rapa var. Perviridis) lehe-ja varreekstrakt, viigimarja (Ficus carica L.) esktrakt, silm- ja kännasmustika (Vaccinum ashei, Vaccinum asutral)  marjaekstrakt, punase porsa (Myrica rubra) viljaekstrakt, juunosidruni (Citrus junos SIEB. Ex tanaka) ekstrakt,  murill mütseeli (Agaricus blazei) pulber, leht-kobartoriku (Grifola frondosa) pulber, merevetika Hizikia fusiforme lehed ja varred, vetika Undaria pinnatifida lehed ja varred, vetika Laminaria japonica lehed ja varred, happesuse regulaator sidrunhape; piimhappebakterid: Bifidobacterium breve ss. Breve, Bifidobacterium infantis ss. Infantis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus brevis, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei ss. Casei, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus  helveticus ss. Jugurti, Lactobacillus plantarum ja Streptococcus thermophilus