Intensiivselt hoolitsevad kapslid 60 tk

35.95

Õlil baseeruv aktiivsete koostisosade kontsentratsioon intensiivse ja pinguldava toimega. Sobivad alates 25. eluaastast.

Kirjeldus

Õlil baseeruv aktiivsete koostisosade kontsentratsioon intensiivse ja pinguldava toimega. Kunstlike säilitusaineteta, värvaineteta ning lõhnavaba, samuti ei sisalda see emulgaatoreid.

Intensiivselt hoolitsevad kapslid annavad teie nahale veidi lisa­hoolitsust, asudes võitlema igavesti kestva keskkonna ja psühholoogilistest põhjustest tingitud stressiga. Nahk muutub läbipaistvamaks ja värskemaks ja saavutab särava jume.

Kohene efekt: nahk tundub pehmem ja siledam otsekohe pärast peale määrimist. Selle eest vastutavad koostisosad, mis tugev­davad naha kaitsevõimet. Pikaajaline efekt: kui kasutada pikema ajaperioodi jooksul, annavad kapslid nahale pehmuse, uue paindlikkuse ja energia. Intensiivselt hoolitsevad kapslid stimuleerivad naha loomulikku taaselustumist ja muudavad naha pringimaks ja siledamaks. Sobivad kasutamiseks alates 25. eluaastast.

Kasutamine:
Intensiivne ravi: 3- 4 korda aastas. Kanna terve kapsli sisu igal õhtul pärast sügavpuhastamist ja toonikuga värskendamist nahale. Kui vajalik, masseeri naha sisse nahatüübile sobiva öökreemiga. Pärast 30 kapslit on nahk saavutanud optimaalse seisundi.
Säilitamise programm: Seejärel kasuta 1- 2 kapslit nädalas, et säilitada naha seisundit. Eriti kuiva naha puhul kanna nahale 1 kapsel nii hommikul kui õhtul. Nõuanne eriliseks hoolduseks: pärast kliimamuutust, suve- või talvepuhkust, viibimist ümbruses, kus kasutati õhupuhastajat, pärast dieeti, haigust või stressi põhjustanud olukorda kanna nahale üks kapsel hommikuti ja õhtuti neljanädalase perioodi jooksul.

Koostis: SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL [JOJOBA], MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, BORAGO OFFICINALIS SEED OIL, PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL [APRICOT], FARNESOL, TOCOPHERYL ACETATE, RETINYL PALMITATE, ASCORBYL TETRAISOPALMITATE, GLYCINE SOJA OIL [SOYBEAN], ASCORBYL PALMITATE, LECITHIN, TOCOPHEROL, CERAMIDE NP, LYCOPENE [TOMATO], HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL [SUNFLOWER], ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT [ROSEMARY]