Inika Face in a Box komplekt

59.00

Puhasta

Already 1 persons shown interest.

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

INIKA kinkekomplektis on olemas kõik vajalik, et saaksid avastada, mida looduslik kosmeetika sinu naha heaks teeb! Kõik tooted on 100% vegan ja sobivad kõikidele nahatüüpidele.

Komplektis on INIKA aluskreem 4ml, mineraalne jumestuskreem 4ml, INIKA orgaaniline BB kreem 4ml, INIKA peitekreem 4ml, INIKA matistav puuder 0.7g, INIKA mineraalne põsepuna 0.7g, INIKA päikesepuuder 3.5g, INIKA lahtine mineraalpuuder 3g ja vegan Kabuki pintsel.

Kasutamine: Kõigepealt kanna peale aluskreem ja lase sellel nahka imenduda. Seejärel kasuta peitekreemi, et katta arme, tumedaid silmaaluseid või muid ebaühtlaseid kohti. Seejärel kanna näole ja kaelale jumestuskreem.

Kasutades Kabuki pintslit, kanna nahale mineraalpuuder (allatõmbavate liigutustega kergemaks katmiseks või ringjate liigutustega, kui soovid veel täiuslikumat katvust). Seejärel kanna näole päikesepuuder, kuni saad endale soovitud jumekuse.

Kanna Kabuki pintsliga põsepuna põskedele. Lõpuks viimistle matistava puudriga, mis imab üleliigse õli ja annab täiusliku viimistluse.

Lisainfo

Toon Nurture, Patience, Trust, Unity