Kasutamistingimused

greencare.ee kasutamistingimused
E-Pood on avatud ametlikult E-R, kuid anname endast parima, et täita Teie ostusoove ka nädalavahetustel!

Käesolevad tingimused reguleerivad greencare.ee vahendusel teostatavat ostu-müügitehingute korda. Muudes osades tekkivaid õigussuhteid reguleerivad Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1. greencare.ee on õigustatud käesolevaid tingimusi ja hinnakirja igal ajahetkel muutma ning täiendama. Tingimuste ning hinnakirja muudatused ja täiendused jõustuvad internetileheküljel greencare.ee kaudu ning tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või avaldamise hetkel. Kui Te kinnitasite oma tellimuse enne tingimuste või muudatuste jõustumist, kehtivad Teile tellimuse kinnitamise hetkel kehtinud tingimused.

2. Kõik hinnad internetileheküljel greencare.ee on eurodes ning sisaldavad käibemaksu. Mõningad valikud toodete juures võivad hinda muuta. Sellisel juhul kuvatakse muutust valiku juures.

3. Pildid toodete juures on illustratiivsed.

4. Tellimuse vormistamine

4.1. Kui oled välja valinud sobiva kauba ja koguse klikkige lingile “Lisa ostukorvi”. Seejärel on võimalik jätkata toodete valimist või alustada tellimist.

4.2. Ostukorvi sisu saate üle vaadata klikkides lingile “Ostukorv”. Seal saate ka muuta tellitavate esemete hulka või sisestada sooduskupong. Tellima asumiseks klikkige lingile “Mine maksma”.

4.3. Kontrollige kontaktandmete õigsust, et vältida viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. greencare.ee ega postifirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui see on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebaõigsusest.

4.4. Valige Teile sobiv transpordi- ning makseviis.

4.5. Vaadake lõplikult üle kaubad, kogused, hinnad, aadressid jne. Kui olete tutvunud ostu- ja müügitingimustega, tehke vastavasse kasti linnuke ja klikkige nupul „Esita tellimus”

5. Toodete eest tasumine

5.1.Makse aluseks olev tellimuse kinnitus saadetakse Teile emailiga. Palume enne tasumist kontrollida, et arves sisalduvad andmed vastavad Teie tellimuse sisule. Pärast tasumist saadetakse Teile ka arve.

5.2. Tellimust hakkame menetlema hiljemalt järgmisel tööpäeval pärast arve laekumist. Teie tellimus ja arve tühistatakse juhul, kui Te ei ole arvel näidatud summat tasunud.

5.3. Tellimuse täitmise tähtaeg on seitse päeva alates arve laekumisest.

5.4. Tasuda on võimalik LHV, Swedbank ja SEB pangalinkide kaudu või ettemaksuarvega.

6. Toodete kohaletoimetamine

6.1. Tooted tarnitakse Teie poolt valitud viisil. Pakke toimetavad kohale Smartpost, Omniva ja Omniva kuller. Teenustasu Omnival 3,15€. Smartposti teenustasu on 2,64€, kulleri teenustasu 10€.

6.2 Tarneaeg 1-5 päeva.

6.3. Juhul, kui Teie poolt tellitud toote puhul ilmneb, et toote tarnimine lubatud tähtaja jooksul ei ole võimalik, teatame sellest Teile Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või elektronposti teel esimesel võimalusel. Samas anname teada ka uue tarne tähtaja. Juhul, kui Te kaotate toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Teil õigus oma tellimus tühistada ning Teie poolt tasutud summa tagastatakse Teile.

7. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

7.1. Juhul, kui tooted Teile ei sobi, on Teil õigus 14 päeva jooksul peale tarnet oma tellimusest taganeda ja ostetud tooted tagastada, saates elektronposti aadressile info@greencare.ee vastavasisulise teate koos arve numbriga, oma arvelduskonto numbri ning kontaktandmetega.

7.2. Tagastatud toode peab olema originaalpakendis ja seda ei tohi olla kasutatud. Tellimusest taganemise korral tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul arvates toote tagastamisest.

8. Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

8.1. Kauba vastuvõtmisel vaadake üle kauba vastavus tellitule. Kui Te ostsite greencare.ee-st kauba, mis osutus nõuetele mittevastavaks, siis vahetame selle arve olemasolul välja 30 päeva jooksul.

8.2. greencare.ee ei vastuta:

8.2.1. Teie süül toote halvenemise/kahjustumise eest;

8.2.2. puuduste eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel;

8.2.3. toote loomuliku füüsilise kulumise eest selle tavalise kasutamise korral.

8.3. Toote nõuetele mittevastavuse või toote juures puuduste avastamisel saatke vastav teade esimesel võimalusel elektronposti aadressile: info@greencare.ee . greencare.ee vaatab kaebuse läbi 7 päeva jooksul alates selle saamisest ning teavitab Teid võimalikust lahendusest.

9. Isikuandmete töötlemine

9.1 Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

9.2 Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.

9.3 Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

10. Muud tingimused

10.1. Teie poolt esitatud andmed loeme konfidentsiaalseks ja ei edasta neid kolmandatele osapooltele välja arvatud seaduses ettenähtud korras.

10.2. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

10.3. Teie ja greencare.ee vahel tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Teil õigus pöörduda Tarbijakaitseametisse või Tartu Maakohtusse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.